Skip to Content (Press Enter)
Text size
Line space
Contrast
normal contrast icon
high contrast icon

Black background with yellow text

Give feedback
...

#visittartu

Official tourism site of Tartu and Tartu County

#tartumaine suvekampaania 2020: kleepsumängu reeglid

Tartu suvekampaaniat, mis kestab 08.06.–31.07.2020, korraldab Visit Tartu (SA Tartumaa Turism) koostöös Tartu linna ja maakonna turismiettevõtjatega. Kampaania meediapartner on Tartu Postimees.

 

Kampaania jooksul toimub koostöös kampaanias osalevate turismiettevõtjatega kleepsumäng ning Visit Tartu sotsiaalmeediakanalites (Facebook ja Instagram) väiksemaid auhinnamänge. Virtuaalsetes auhinnamängudes osalemiseks tuleb järgida vastavates sotsiaalmeediakanalite postitustes välja toodud üleskutset ja reegleid.

 

Nii kleepsumängus kui ka virtuaalsetes auhinnamängudes võivad osaleda igas vanuses inimesed üle Eesti.

 

Kleepsumäng

 

Mängus osalemiseks tuleb koguda mängukaardile Tartu linna ja maakonna turismiettevõtjate juures kleepse, mida jagatakse vastava asutuse tasulise toote või teenuse tarbimisel. Mängus osalevad turismiettevõtjad on leitavad SIIT.

 

Mängukaart on jaotatud 3 kategooriasse ning kokku saab kaardile koguda 10 kleepsu. Kaardile tuleb koguda kleepse erinevate mängus osalevate Tartu linna ja maakonna turismiettevõtjate juures:

 

  • Uinu tartumaisuses (majutus): 1 kleeps
  • Krõmpsa tartumaisust (toit): 3 kleepsu
  • Avasta tartumaisust (elamused): 6 kleepsu 

 

Erinevatesse kategooriatesse kuuluvad turismiettevõtjad on toodud välja nii mängukaardil kui ka SIIN

 

Mängukaardi saavad mängijad tasuta Tartu Külastuskeskusest (Raekoja plats 1A), mängus osalevate turismiettevõtjate juurest või laadida alla Visit Tartu kodulehelt.

 

Auhinnaloos

 

Nõuetekohaselt 10 kleepsu kaardile kogunud mängijad osalevad auhinnaloosis.

 

Välja loositakse 3 auhinnapaketti:

 

1) Majutus kahele hotellis Pallas (1 öö), 50 € kinkekaart restoranis Aparaat ning V Spa vee- ja saunamaailma piletid kahele.

2) Majutus kahele Hektor Design Hostelis (1 öö), 50 € kinkekaart restoranis Fii ning Eesti Rahva Muuseumi piletid kahele 

3) Majutus kahele Mesi Tare paadimajas (1 öö), 50 € kinkekaart Alatskivi lossi restoranis ning Alatskivi Mõisamaitsete käsitööveinide degusteerimine

 

Auhinnaloosis osalemiseks tuleb hiljemalt 1.08.2020 saata mängukaardist foto aadressil tartumaine [at] visittartu.com. Pildil peab olema selgelt näha kõik kogutud 10 kleepsu ning mängija kontaktandmed.

 

Auhinnad saab kätte Tartu Külastuskeskusest (Raekoja plats 1A) või kokkuleppel saadetakse need võitjale postiga.

 

Auhinnad kehtivad 2020. aasta lõpuni. Võitja on kohustatud tegema vajalikud broneeringud, mis auhinnapaketi kasutamisega kaasnevad, nt majutuse broneering.

 

Auhindade maksumust ei hüvitata rahas.

 

Visit Tartul (SA Tartumaa Turismil) on õigus vääramatu jõu ilmnemisel mäng ühepoolselt katkestada, teavitades sellest viivitamatult oma kodulehe ja sotsiaalmeediakanalite vahendusel.

 

Küsimuste ja pretensioonide korral võtke palun ühendust aadressil info [at] visittartu.com või tel 744 2111.

Last updated: 25.06.2020